Hotel nad jeziorem Mazurskim — atrakcji czas

Wygodne, piaszczyste plaże i czyste jeziora sprzyjają relaksującemu wypoczynkowi nad wodą na Mazurach. Plaże hotelowe są idealne na letni wypoczynek. Często są one wyposażone w leżaki i toalety dla gości. Na plażach są także oddelegowani ratownicy, którzy dbają o bezpieczeństwo odwiedzających. Mazurskie wybrzeże oferuje również hotelowe bary i restauracje serwujące dobrą lokalną kuchnię. Wszystko jest w zasięgu ręki i nie trzeba się nigdzie spieszyć. Ponadto plaże hotelowe są często zarezerwowane tylko dla gości, więc będziesz wolny od tłumów. Dodaje to wspaniałej atmosfery plażom nad jeziorami.

Letnie wakacje mogą się skończyć, ale wakacje nie muszą się skończyć!

Kolorowe krajobrazy, lekko zamglony jesienny blask, malownicze indyjskie lato i spokojne bezludne plaże. Co sprawia, że hotele nad brzegiem jeziora są tak wyjątkowe? Hotel nad jeziorem to urocze miejsce, ponieważ:

  1. Po pierwsze, jego nowoczesna architektura i wyjątkowa lokalizacja, która pozwala gościom cieszyć się zarówno przyrodą, jak i widokami nadjeziornego miasteczka.
  2. Większość pokoi i imponujący taras na dachu wychodzą na promenadę. Ten widok jest najlepszą dekoracją, jaką można sobie wyobrazić.
  3. Minimalistyczne, gustownie urządzone pokoje są przytulne i sprzyjają relaksowi. Najlepszy jest taras z widokiem na jezioro.

Wycieczka nad jezioro również powinna być aktywną rozrywką

Jeśli chcesz poprawić swoją kondycję, schudnąć lub nauczyć się nowej umiejętności, nad jeziorem czeka na Ciebie mnóstwo atrakcji takich jak:

  1. Łodzie z pedałami

  2. Kajakarstwo.

  3. Pływanie w łodzi.

  4. Gra w siatkówkę na plaży.

  5. Jazda na rowerze po mazurskim lesie.

Aktywny wypoczynek

Dla tych, którzy lubią wypoczywać w podróży, opcji jest zdecydowanie dużo. Poza wspomnianymi aktywnościami wodnymi można również zwiedzać okolicę podczas wędrówek i wycieczek. Jest tu również mnóstwo ścieżek przyrodniczych do biegania, jazdy na rowerze i rolkach. Zapytaj w recepcji, ponieważ hotele często mogą zapewnić potrzebny sprzęt.

Nieważne jak dobre jest jedzenie, hotel nie byłby wspaniały bez spa

Hotele nad brzegiem jeziora Mazurskiego oferują szereg relaksujących masaży klasycznych, przy świecach, z gorącą czekoladą i złotem, a także peelingi, zabiegi na ciało, twarz. W spa znajduje się również basen typu infinityw z ukrytymi obręczami, które wydają się spływać do jeziora, podgrzewany basen dla dzieci, jacuzzi z widokiem na jezioro, oczywiście, połączona sauna sucha i parowa oraz najnowocześniejsza siłownia. Tutaj można zostać na kilka dni i całkowicie się zrelaksować i odmłodzić.