Jakie usługi oferuje serwis AVANT w województwie mazowieckim?

Jakie usługi oferuje serwis AVANT w województwie mazowieckim?

Usługi profesjonalnego serwisu AVANT w województwie mazowieckim

Usługi, jakie oferuje profesjonalny serwis AVANT w województwie mazowieckim są szerokie i obejmują serwis i naprawę samochodu osobowego, sprzedaż części samochodowych, diagnosticowanie i naprawy elektryczne oraz zapobieganie awariom. Dodatkowo, w ramach usług serwisu znajduje się również ustawianie lusterek samochodowych, serwis i naprawa układu kierowniczego, wymiana klocków hamulcowych oraz czyszczenie filtrów. Serwis oferuje również szereg usług dodatkowych, między innymi badanie stanu technicznego pojazdów, wymianę oleju i akumulatora, a także wymianę opon.

W tabeli znajdują się usługi serwisu AVANT w województwie mazowieckim

Rodzaj usługi Opis
Serwis i naprawa samochodu osobowego Obejmuje naprawę podzespołów samochodu osobowego
Sprzedaż części samochodowych Oferuje części zamienne do wszelkich typów pojazdów
Diagnostyka i naprawy elektryczne Naprawa, diagnostyka i wymiana elementów elektrycznych w pojeżdzie
Zapobieganie awariom Obejmuje wykrywanie i naprawianie potentailnych problemów oraz zapobieganie powstawaniu awarii
Ustawianie lusterek samochodowych Umożliwia dostosowanie położenia i zastawu luster do potrzeb
Serwis i naprawa układu kierowniczego Naprawa i czyszczenie elementów układu kierowniczego w pojeżdzie
Wymiana asswalutów hamulcowych Diagnostyka i wymiana klocków hamulcowych w pojeździe
Czyszczenie filtrów Oczyszczanie, wymiana i naprawa filtrów do pojazdów
Badanie stanu technicznego samochodu Dołączenie badań w celu sprawdzenia i określenia stanu technicznego pojazdu
Wymiana oleju i akumulatora Konserwacja i wymiana oleju i akumulatora w pojeździe
Wymiana opon Diagnostyka i wymiana uszkodzonych i zużytych opon samochodowych

Większość usług serwisu AVANT w omawianym województwie świadczona jest na wysokim poziomie, czego potwierdzeniem są liczni pozytywne opinie i zadowoleni klienci. Wszystkie wymienione powyżej czynności realizowane są przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę mechaników i specjalistów.

Usługi serwisu AVANT w województwie mazowieckim

Kompleksowe usługi serwisowe i sprzedaż nowych i używanych pojazdów

Serwis AVANT z województwa mazowieckiego oferuje szeroką gamę usług związanych z naprawą, konserwacją i sprzedażą pojazdów. Do naprawy i wymiany podzespołów serwis wykorzystuje elementy zarówno oryginalne, jak i zamienniki, wyprodukowane przez uznanych producentów. Koncentruje się głównie na naprawach samochodów i ciężarówek osobowych, w tym:

  • kompletne naprawy silnika;
  • wymiany części układów sterowania;
  • uszczelnienie uszkodzonych części;
  • regeneracji układów paliwowych i innych;
  • naprawy układu przeniesienia napędu.

Oprócz usług naprawczych i wymiany części, serwis AVANT oferuje także sprzedaż pojazdów nowych i używanych. Do wyboru jest szeroki wybór pojazdów, w tym samochody dostawcze i osobowe, nowoczesne ciężarówki, motocykle, przyczepy, koparki i maszyny rolnicze.

Usługa Oryginalne części Zamienniki
Naprawy silnika Tak Tak
Części zamienne Tak Tak
Sprzedaż pojazdów Nie Nie

Usługi serwisu AVANT dla województwa mazowieckiego obejmują także kompleksowe wsparcie w zakresie ubezpieczeń i finansowania pojazdów, konfiguracji komputerowej, oraz dostarczania części zamiennych.

Usługi serwisu AVANT na Mazowszu

Specjalistyczne usługi montażu sprzętu AGD i RTV

Usługi serwisu AVANT są wysokiej jakości i solidnie wykonywane dzięki zatrudnieniu doświadczonych specjalistów. Do ich głównych usług należy montaż sprzętu AGD i RTV.

Usługi montażu sprzętu AGD dotyczą zarówno zwykłej kuchni, jak i w pełni wyposażonych kuchni professional. Obejmuje podłączenie wszelkiego sprzętu AGD, takiego jak: lodówka, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka, czajnik el., okap, a także innych urządzeń.

Usługi montażu sprzętu RTV obejmują instalację telewizorów wraz z ustawieniem kanałów cyfrowych i podłączeniem dekoderów, a także montaż systemów audio wraz z podłączeniem subwoofera i wzmacniacza. Co więcej, specjaliści AVANT w profesjonalny sposób zajmą się usuwaniem obecnych usterek i wykonają naprawę sprzętu.

Tabela usług oferowanych przez serwis AVANT

Rodzaje usług Kategorie sprzętu Typy napraw
Montaż AGD & RTV Usuwanie usterek

Rezultatem wszystkich wykonywanych przez firmę AVANT usług technicznych jest zapewnienie Państwu sprawnego startu w korzystaniu z nowo zakupionego ekwipunku, a także profesjonalna i bezpieczna naprawa szerokiego spektrum sprzętu AGD i RTV. Zaangażowanie w pracę, wiedza i doświadczenie naszych pracowników gwarantuje satysfakcję naszych Klientów z usług świadczonych przez serwis AVANT woj. Mazowieckiego.Serwis AVANT w województwie mazowieckim oferuje szeroki zakres usług – kliknij tutaj i dowiedz się więcej: https://avantmazowsze.pl/serwis/.