Jaki kupić stół barowy do kuchni?

Kupując barowy stół kuchenny, należy wziąć pod uwagę takie kwestie, jak rozmiar, kształt, rozmiar i materiał. Możesz również wybrać stół barowy w zależności od kształtu i wielkości Twojej kuchni.

Stół barowy to mobilna wyspa kuchenna, która łączy w sobie modę i praktyczność

Dzięki dwóm szufladom i dwóm półkom pomieścisz więcej niż zwykły mały stolik kuchenny. Wszystkie szuflady i półki wyłożone są miękkim materiałem chroniącym delikatne przedmioty. Stół barowy posiada cztery kółka, dzięki czemu można go łatwo się poruszać po pomieszczeniach. Na stole barowym można umieścić napoje i przekąski, aby stworzyć stylową i niezobowiązującą atmosferę imprezy. Skrót „stół barowy” oznacza po prostu „stół barowy”. Możesz stworzyć minibar nie tylko w kuchni, ale także w salonie czy pokoju dziennym lub gościnnym. Taki barowy stół to idealne rozwiązanie, jeśli nie masz miejsca na „postawienie” kuchni na środku salonu.

Na rynku istnieje wiele rodzajów stołów barowych

Barowe stoły kuchenne mogą być wykonane z drewna lub metalu, szkła lub tworzywa sztucznego. Oprócz rozmiarów i materiałów, stoły barowe w kuchni występują również w różnych kształtach i rozmiarach. Do wyboru na rynku mamy stoły barowe:

  • okrągłe,

  • prostokątne,

  • kwadratowe,

  • owalne,

  • ośmiokątne.

Różnią się one rozmiarem, kształtem, kolorem i materiałem. Stoły barowe dostępne są nawet w najbardziej ekskluzywnych materiałach i kamieniach szlachetnych, a także:

  • Drewniane stoły kuchenne są używane w wielu domach, ponieważ są łatwe w pielęgnacji. Można go prać i przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

  • Bambus to trwały materiał, który łatwo się czyści.

  • Stoły kuchenne ze stali nierdzewnej są również łatwe w utrzymaniu, ale trudne do utrzymania w czystości.

  • Plastikowe stołki barowe są łatwe w utrzymaniu, ale mogą być narażone na ogień i inne zagrożenia. Stół kuchenny wykonany ze szklanego blatu barowego jest łatwy w utrzymaniu i czyszczeniu.

Pod względem rozmiarów stoły barowe występują w różnych rozmiarach w zależności od rodzaju kuchni.

Stół barowy może być idealnym przenośnym meblem. Znakomicie sprawdza się na imprezach towarzyskich, rodzinnych. Dzięki stołom barowym nie ma potrzeby ciągłego chodzenia do kuchni. Wszystko możemy przewieść na barowym stole. Dzięki mobilności stołu barowego zyskujemy. Dodatkowo można taki stół postawić w każdym miejscu naszej imprezy, a jak jest konieczność, to można go przesunąć w inne miejsce.